Фото та відео послуги

Вітаємо майбутніх молодят на нашому сайті. У Вас скоро буде весілля і Вам потрібна, професійна весільна відеозйомка, красиве весільне відео, фотограф на весілля? Тоді, ласкаво просимо!!! У наші послуги входить:

- Відеозйомка весілля

- Фотозйомка весілля

- розробка та задум love story

- відеозйомка хрестин та ювілеїв

- фото і відео супровід у весільній подорожі

- Компютерна графіка "Дизайн ТВ"

- поліграфія

- фотокниги

У наші послуги входять: фото-, відеозйомка подій будь-якого рівня, свят, корпоративів і клубних заходів. Подальший студійний монтаж і оформлення DVD / Blu-Ray дисків, художня обробка фотографій, створення дійсно гарних весільних відео кліпів. Наш колектив співпрацює з багатьма організаторами урочистостей, і за бажанням Ви можете зв'язатися з ними через нас, а ми у свою чергу допоможемо Вам вибрати професійного та запального тамаду, відповідного та індивідуального специфіці Вашого свята. Весілля – це дуже відповідальний захід, і кожна наречена хоче, щоб все пройшло на вищому рівні і в пам'яті про цей день залишилися прекрасні спогади, а ми чоловіки даруємо нашим обожнюваним половинкам це гарне яскраве свято. Наша команда використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому бажаючи побачити красивий, незвичайний весільний фільм, Ви самі можете вибирати в якому форматі він буде зніматися. Незалежно від того, буде репортажна або постановочна відеозйомка, Ви залишитесь задоволені. Командна робота фотографа і відео оператора. Якщо крім весільного відео, Ви хочете зробити весільні фотографії, то ми пропонуємо замовити нашого колегу-фотографа. Чому? Причина всім відома – вічна боротьба двох "художників" за гарний ракурс, коли ж працює згуртований колектив, то на Ваших фотографіях практично не буде відеооператора, а в кіно буде по мінімуму фотографа. Ніхто нікому не заважатиме, відеооператор і фотограф будуть гармонійно доповнювати один одного. Це дуже важливо, коли мова йде про якісну роботу фотографа і відеооператора. І нам приємно працювати у своїй команді, тому: Відеоператор + Фотограф = Знижки! P.S. Наш досвід роботи показує, що дійсно відео- та фотозйомку високого рівня можна зробити лише в згуртованій команді професіоналів, які працюють в одному емоційному середовищі, знають і відчувають один одного.

Послуги

Ціна

Весільна двокамерна відеозйомка:

Canon 5D Mark III + Canon 5D Mark II

Весільний день (від "Одягання нареченої" до "Многая літа"

Монтаж, запис на DVD (оригінал + копія)

Від -500$

Двокамерна відеозйомка якість Full HD:

 

запис на HDD замовника або Blu-ray диск + копія DVD.

Від -600$

 

Фотозйомка весілля.

Довесільна фотозйомка (Love story), державна реєстрація шлюбу, фотозйомка весілля. Більше 400 якісних фото підготовлених до друку в електронному вигляді записаних на DVD диску або інших носіях.

Можливий друк з доплатою по розцінках ательє

Від -2500грн.
Портретна, предметна фотозйомка, фотосесія (до 50 знімків) 20 грн./1шт.
Фотосесія (більше 50 знімків) 15 грн./1шт.(вибране вами фото)

Контакти Фотографа:

Володимир

моб.тел:067-259-77-47

https://volodia.io.ua/

ВКонтакте

Фотогалерея: Фото та відео послуги