Як правильно зняти мірки

Той, з кого знімають мірки, повинен стояти прямо, не напружуючись, зберігаючи правильну поставу. Руки слід опустити вздовж тіла, голову підняти. Сантиметрова стрічка не повинна бути занадто натягнута, але і не повинна провисати. Мірки знімають без зайвого одягу, по нижній білизні. На талію пов’язують стрічку. Попросіть когось допомогти Вам.

Відразу хотілось би зауважити, що в різних системах крою мірки знімають трохи по-різному. У цій статті ми наводимо найбільш поширений спосіб.

 1. Обхват грудей (ОГ) – найчастіше вимірюють горизонтально через точки грудей, що найбільше виступають.
 2. Обхват талії (ОТ) – вимірюють горизонтально по талії з легким (не сильним!) натягом.
 3. Обхват стегон (ОС) – вимірюють горизонтально через точки сідниць, що найбільше виступають. Для точності виміру можна скористатись ватманом, обгорнувши його навколо стегон.
 4. Довжина переду до талії (Дтп) – вимірюють від найвищої точки плеча через точку грудей, що найбільше виступає, до нижнього краю стрічки на талії.
 5. Довжина спини до талії (Дтс) – вимірюють від вершини плеча через точку лопатки, що найбільше виступає, до нижнього краю стрічки на лінії талії.
 6. Ширина переду.
 7. Ширина спини (ШС) – вимірюють горизонтально по точках лопаток, що найбільше виступають, між задніми кутами пахвових впадин від однієї руки до іншої.
 8. Довжина плеча.
 9. Довжина руки до зап’ястка (ДР) – вимірюють по злегка зігнутій руці від точки з’єднання руки з плечем до зап’ястка.
 10. Довжина руки до лінії ліктя.
 11. Обхват верхньої частини руки (ОР) – вимірюють на рівні пахв.
 12. Обхват руки по лінії ліктя (ОЛ) – вимірюють окружність руки в області ліктьового згину.
 13. Обхват зап’ястка (ОЗ) – вимірюють окружність зап’ястка.
 14. Довжина від талії до низу.
 15. Довжина від плеча до низу по спинці.
 16. Зріст (З) – вимірювання фігури у вертикальному положенні від маківки до п’ят. Щоб самостійно виміряти свій зріст, слід горизонтально покласти на голову книжку і зробити позначку на стіні. Стандартні розміри, як правило, розраховані на зріст 164-172 см..

 

Завантажити інструкцію.