Все про весільний танець

Весільний танець - справа відповідальна. Після успіху різних телевізійних  проектів  уміння гарно рухатися увійшло до моди. На весіллі цікавий та чарівний перший весільний танець молодих може стати справжнім видовищем і приводом для гордості батьків. Тому слід віднестися до питання підготовки першого весільного танцю вельми ґрунтовно.
Коли ви разом вийдете на танцювальний майданчик для вашого першого весільного танцю – ви будете в центрі уваги! На вас дивитимуться всі гості весілля! І якщо думка про це викликає тремтіння в колінах, то краще наперед поклопотатися про те, щоб цей перший танець приніс вам тільки радість, і викликав бурю овацій всіх присутніх. Підготовку танцю краще довірити професіоналам для того, щоб вам залишилося тільки насолоджуватися один одним!
Не таємниця, що танець – це історія, розказана рухами тіла. А ваш перший танець на весіллі – особливий і яскравий, він може розповісти історію ваших відчуттів, про спогади першої вашої  зустрічі  і першого поцілунку . Але для того, щоб все пройшло чарівно, наречені повинні підготуватися. Можна, звичайно, пустити все на самоплив, але не кожен в сьогоденні або минулому був танцюристом, щоб експромтом і в такт музиці виконати декілька па.
Отже, почнемо з того, що наречені мають ухвалити, який саме танець вони виконуватимуть – може це повинен бути повільний танець, як наприклад, спокійний і прекрасний вальс, або нестримний в нескінченних поворотах віденський вальс, слоу або ж повільний фокстрот, або латиноамериканський танець кохання – румба? Можна природно обмежитися невеликою імпровізацією або повільним танцем в три або чотири кроки.
Залежно від вибраного танцю, молодим пора розпочати пошуки відповідної музики. Не варто забувати радитися зі своєю половинкою, а не покладатися виключно на власний смак. Хай це музика буде мелодійна, емоційно насичена, відповідна стану душі, природно ритмічна. У ній легко повинні чутися ритм і такт, що значно полегшить виконання танцю під час весільного святкування.
Музика для першого танцю молодих не може бути низькоякісною. Цілком імовірно, що краще взяти уривок, а не намагатися витанцьовувати всі 5 хвилин і під кінець вже ледве триматися. Хай це буде невеликою, але чудовий, на одному диханні виконаний, танцювальний уривок. Для цього краще почати готувати весільний танець за декілька місяців до весілля. Дивно, але чим раніше ви почнете готуватися, тим менше зусиль буде потрібно вам для освоєння вибраного вами танцю! Оптимально буде, якщо ви розпочнете готувати свій перший весільний танець наперед, за 3-4 місяці до церемонії, щоб у останньому місяці більше часу залишилося на інші організаційні питання. Якщо у вас до весілля залишилося більше ніж півроку, то можна скоротити кількість індивідуальних занять з викладачем, записатися в одну з танцювальних шкіл, і почати ходити в регулярні групи.
Найідеальнішим варіантом буде піти разом в танцювальний клас, причому для постановки першого весільного танцю абсолютно необов'язково ходити займатися декілька років або місяців, більшість шкіл танців має спеціальні хобі класи або проводить індивідуальні заняття. Цілком може бути досить чотирьох занять для підготовки і постановки першого весільного танцю. Ми пропонуємо Вам зупинитися на одному з шести варіантів:
• Класичний повільний вальс – танець з європейської програми, який виконується на три рахунки. Партнер і партнерка танцюють в закритій стійці. Танець вражає своєю плавністю і спокійною упевненістю.
•   Віденський вальс – динамічний танець, основним рухом якого є повороти. Партнери виконують близько 8-10 повних поворотів в праву провідну сторону і чотири повороти в іншу. Цей танець для активних, наполегливих і гарячих,
 • Комбінація повільного, вагомого і фігурного вальсу. Прекрасний варіант для тих, хто бажаєте підкорити своїх гостей різноманітними танцювальними фігурами і самим отримати задоволення від красивого і, в той же час, легкого танцю!
• Повільний фокстрот (слоу) – вимагає певної підготовки і завзятості! Даний танець складний не тільки технічно, але і своїм музичним малюнком. Зате наскільки він аристократичний і витончений. Вам буде досить наполегливо навчитися і цей танець підкориться вам.
• Румба – танець кохання, що прийшов з Куби. Пластика, відвертість рухів, сексуальність і пристрасть – це чудово підійде для пар, якщо у нареченої буде легке весільне плаття .
• А ось останній танець – танго, рідко, хто ризикне його станцювати! Але невже вам не хочеться піти наперекір всім і виконати танець пристрасних і експресивних іспанців. За допомогою цього танцю ви зможете передати всю емоційність і артистизм.
У будь-якому місті знайдеться достатньо гарних шкіл бального танцю, свінг-денс, сальси, танго та ін. Якщо ж у вашому місті немає  саме того напряму танців, який би вам подобався, – не турбуйтеся! Виберіть ту школу, яка є зручною для вас. Адже основи будь-якого з напрямів танців  схожі:  мистецтво ведення та відчуття ритму присутні в будь-якому танці. Освоївши один напрям вам буде легше сприймати інший. Якщо часу залишилося зовсім мало – візьміть хоч би 5 годин індивідуальних занять.
Рекомендуємо при виборі першого танцю орієнтуватися виключно на свої музичні переваги. Якщо вам подобаються російські пісні , то цілком доречно під них танцювати. Музика першого танцю повинна відповідати моменту і настрою. А його тривалість не повинна перевищувати чотирьох, максимум п’яти хвилин.
Якщо ви вирішуєте питання  - на якій мові буде ваш перший танець, то все залежить від цілей які ви ставите перед композицією. Якщо мета - зворушити гостей, що б всі відчули ваш романтичний стан, то безумовно потрібно вибрати україномовну або російськомовну композицію. Якщо ж ви хочете просто станцювати гарний танець і слова для вас не важливі, і ви хочете, що б гості просто милувалися вами, не замислюючись над сенсом, тоді ідеальний вибір - іноземна композиція. Використовувати у першому танці просто інструментальника, без слів  - не рекомендується. Виглядати буде нудно  - якщо, звичайно, ви не станцюєте чудовий, поставлений професіоналами,  танець або вальс.
Під час підготовки танцю запам'ятаєте декілька порад:
- Найголовніше, пам'ятаєте що перший весільний танець – це не найважливіше! Важливо, щоб заняття і підготовка приносила вам радість, гарний настрій і ще одну можливість показати в танці ваші відчуття один до одного, тому будьте уважні і ніжні.
 
- Проведіть  декілька занять в тому взутті, в якому ви проводитимете танець на весіллі. Адже високий каблук і незручні туфлі можуть перекреслити всю підготовку!
- Варто відразу відзначити, що танець повинен вибиратися  з урахуванням весільного плаття нареченої (наскільки їй зручно буде виконувати па). При підготовці, враховуйте розмір плаття – пишне, довге або вузьке плаття може обмежувати ті дії, які потрібно використовувати в танці. Намагайтеся хоча б прорепетирувати в спідниці, схожій на весільне плаття.
- Обов'язково тренуйте танець не тільки на індивідуальних заняттях, але і удома. Досить відвести на це хоч би годину, 2-3 рази в тиждень, залежно від того, скільки часу залишається на підготовку. Щоб уроки танцю давали більший ефект - на кожну годину заняття повинна доводитися хоч би одна година вашої індивідуальної роботи.
Щоб ваш перший весільний танець гостям запам'ятався надовго, можна прикрасити його за допомогою конфетті. Конфетті наповнює простір хвилюванням, додає першому танцю чарівне захоплення. Це вибух емоцій, коли під час першого танцю молодих, красиво вальсуючи, ви потрапляєте в казку: повітря наповнюється сріблястим конфетті, вітер, що увірвався, підхоплює їх, закрутивши, немов танцюючі пари. В одну мить все звичайне стає казковим. А можливо, ваш вибір залишиться за кулею-сюрпризом. Дуже важко чим-небудь іншим замінити відчуття, викликані цим красивим «салютом» на честь молодих. Вас обсипає «золотий дощ», символізуючи золоту дорогу життя. Хіба це не диво? А мильні кульки? Отже варіантів урізноманітнити свій весільний танець маса,вам залишається лише бути більш сміливішими .
 Танці – це чудово! Вони створюють гармонію між партнером і партнеркою, передають відчуття, тим більше якщо вони – люди, які люблять один одного, такі як ви! І коли йдеться про перший танець наречених, головним є те, щоб і наречений, і наречена намагалися максимально віддаватися цьому сумісному танцю, виражати в ньому всю свою любов і емоції! Тоді перший танець молодих примусить стиснутися не одне серце, а у деяких справжніх романтиків, можливо, блисне навіть сльозинка радості.